Dzień Chłopaka

W dniu 30 września klasa 4b obchodziła Dzień Chłopaka. Z tej okazji odbyło się "szkolenie" z wiązania krawata oraz rozmaite konkursy. Pechowcy, którym się w nich nie powiodło musieli przegryźć plasterek soczystej cytryny!
Dziewczęta nie zapomniały o swoich kolegach i sprawiły im drobne upominki w postaci odstresowujących "gniotków" 🙂
Wesołe spotkanie zakończyła sesja zdjęciowa, na której każdy mógł się poczuć jak prawdziwy dżentelmen!

Mały Samorząd Uczniowski ogłosił akcję Mucha, krawat szyku doda!
Uczniowie musieli zadbać o to, aby głównym elementem ich stroju była mucha lub krawat. Jak zawsze do akcji włączyła się spora liczba uczniów i nauczycieli. Korytarz szkolny rozświetlił się całą feerią barw, kształtów krawatów i much. Radość na twarzach uczniów porównujących swoje elementy garderoby może świadczyć o tym, że dzień był udany.
Na zdjęciach staraliśmy się utrwalić najciekawsze krawaty oraz pokazać, jak pięknie wyglądają uczniowie w tak odświętnym niecodziennym wydaniu. Samorząd Uczniowski dziękuje wszystkim tym, którzy włączyli się do wspólnej zabawy!