Dzień Życzliwości

22 listopada już po raz drugi obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień  Był to dzień wyjątkowy; pełen uśmiechów, miłych słów, gestów, pozytywnych emocji i obfitował w różne atrakcje. W szkole było żółto i radośnie. Na korytarzu zawisły plakaty „WEŹ ZE SOBĄ MIŁE SŁOWO I PODAJ DALEJ” z których każdy mógł urwać karteczkę z życzliwym słowem, aby przekazać innej osobie. Chętnych osób nie brakowało  W klasach uczniowie poznali historię „Hallo World Day”, obejrzeli film, wysłuchali bajki o „Ciepłym i Puchatym” i na każdego czekała niespodzianka – puzzle w kształcie BUŹKI.
Promujmy zatem życzliwość, zarażajmy nią innych, zachęcajmy do czynienia dobra na różnych płaszczyznach codziennie, nie tylko od święta.