Pożegnanie klas ósmych

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego, 23 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych Absolwentów Szkoły Podstawowej nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim. Nagrody i wyróżnienia otrzymali ósmoklasiści z klasy 8a, 8b, 8c i 8d.
W uroczystości uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, rodzice.
Szczególne gratulacje należą się zwycięzcom tegorocznych konkursów m.in. Lucjanowi Cudziło i Tymoteuszowi Wołyńcowi.
W imieniu klas siódmych głos zabrała Pola Skonieczna, a z ramienia klas ósmych Lucjan Cudziło, który podziękował dyrekcji, nauczycielom i rodzicom za trud włożony w ich wychowanie i kształcenie.
Na koniec uroczystości uczniowie klas siódmych i ósmych zaśpiewali dwie piosenki.
Wszystkim tegorocznym absolwentom gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy powodzenia
w dorosłym życiu!