Wznowiona edycja Czwartków Lekkoatletycznych

W roku szkolnym 2015 / 2016 została wznowiona edycja „Czwartków Lekkoatletycznych”, których organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorzowie Wlkp. przy współpracy z Zamiejscowym Wydziałem Kultury Fizycznej i AZS AWF Gorzów.

Są to cykliczne zawody lekkoatletyczne skierowane do uczniów szkół podstawowych, które odbywały się przez cztery czwartki na przełomie września i października oraz wznowione będą w kwietniu, maju i finał w czerwcu.

Uczennice i uczniowie klas IV- VI bardzo licznie uczestniczyli w tych zawodach zajmując miejsca na podium w różnych konkurencjach w swoich kategoriach wiekowych. W kategorii klas szóstych wśród chłopców w skoku w dal i biegu na 60 metrów niepokonani byli nasi chłopcy, którzy czterokrotnie zajęli „całe podium”- Kamil Jasiak, Kacper Stawiczny i Wiktor Ostojski.

W rzucie piłeczką palantową w klasach piątych z najwyższego miejsca na podium nie schodził Klaudiusz Wylegała.

Pozostali zwycięzcy do zobaczenia na zdjęciach.