Zawody na ergometrach

W piątek 19 lutego gościliśmy w naszej szkole trenerów z klubu AZS AWF Gorzów z sekcji wioślarskiej.

Na dwóch godzinach lekcyjnych trenerzy wioślarstwa przeprowadzili krótkie pogadanki dla uczniów klas 6 a,b i 5 a,c dotyczące działalności sekcji, reprezentantów miasta, ich sukcesów w poszczególnych kategoriach wiekowych w Polsce i na arenie międzynarodowej. Głównym celem naszych gości było przeprowadzenie klasowej rywalizacji na ergometrach w kategorii dziewcząt i chłopców. Każdy z ćwiczących mógł spróbować swoich sił, a zawodnicy którzy osiągnęli 3 najlepsze czasy na dystansie 300 metrów w poszczególnych kategoriach otrzymali medale i dyplomy.

Najlepszy czas wśród wszystkich startujących uzyskał uczeń klasy 6 a Kacper Andrearczyk.

Wszyscy bardzo dobrze się bawili, trenerom AZS AWF bardzo dziękujemy !